Композитний плавучий док від херсонського заводу “Палада” почав обслуговувати судна в кіпрському порту

Композитний плавучий док від херсонського заводу “Палада” почав обслуговувати судна в кіпрському порту

Побудований на Херсонському державному заводі "Палада” (ХДЗ "Палада”) в жовтні 2017 року на замовлення кіпрської Multimarin Shipyards Ltd. композитний плавучий док Ereneos вантажопідйомністю 7,1 тис. тонн почав роботу в порту Лімассола (Кіпр), де в перших числах січня прийняв на обслуговування перше судно.

Прийняте на обслуговування в новому доці судно Burch Williams належить американській компанії Tidewater.

До теперішнього часу кіпрський замовник-партнер українського підприємства вже сформував стійкий портфель замовлень на обслуговування суден, що працюють на шельфі Середземного моря.

У ХДЗ” Палада "не виключають можливість подальшого розвитку партнерства з кіпрським замовником. На даному етапі сторони розглядають плани з будівництва в інтересах кіпрської компанії ще одного композитного доку для обслуговування суден, зайнятих в освоєнні шельфу Середземного моря.

Як уточнив представник ХДЗ, Ereneos став першим доком, побудованим "Палада” під наглядом і на клас Американського бюро судноплавства (ABS).

Плавучий док Ereneos має максимальну вантажопідйомність 7,100 тис. тонн, довжину стапель-палуби – 120 м. Док спеціально спроектувало конструкторське бюро "Палада” для обслуговування суден освоєння шельфу (offshore vessels).

Композитний плавучий док від херсонського заводу “Палада” почав обслуговувати судна в кіпрському порту

Понтон дока виготовлений з морського залізобетону на основі сульфатостійкого портландцементу, вежі – з суднобудівної сталі, що забезпечує зниження експлуатаційних витрат технічного споруди в 2-2,5 раза в порівнянні зі сталевими доками рівної вантажопідйомності.

ХДЗ "Палада” на сьогодні єдине в світі суднобудівне підприємство, яке спеціалізується на будівництві композитних плавучих доків нового покоління для обслуговування суден цивільного та військового флоту. Гарантійний термін експлуатації техніки – 50 років. Серед замовників підприємства – Японія, Південна Корея, Фінляндія, Болгарія, Туреччина, Алжир, Хорватія, Франція, ПАР.

 

Джерело: Національний промисловий портал

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 369
  • Коментарів: 0
  • 13-01-2018, 11:16
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: