Неспокійний Скадовськ, або рух на підтримку мера стає масовішим. Погляд зі сторони, від учасника мітингу

 Неспокійний Скадовськ, або рух на підтримку мера стає масовішим. Погляд зі сторони, від учасника мітингу 

Громадський рух виборців, що стихійно виник на захист міського голови Олександра Яковлєва від судового переслідування, знайшов своє продовження вчора на масовому мітингу. Цього разу учасників акції було вже біля п'яти сотень.

Слід нагадати суть справи, яка викликала політичну нестабільність у Скадовську. Кілька депутатів міськради  звернулися до Скадовського районного суду зі звинуваченням мера міста у зловживанні своєю посадою. Йдеться про анекдотичний випадок: за вказівкою мера для потреб міської ради у магазині «Аттіка» (співвласність дружини міського голови) було закуплено канцтовари, а в іншому торговельному закладі - дошки для спорудження сцени на площі міста. Загальна сума цих покупок не становить навіть 1200 гривень, причому перевірка показала, що жодної копійки марно не витрачено, всі покупки у наявності.

Тим не менш, Олександра Яковлєва рішенням місцевого суду відсторонено від виконання своїх обов’язків. Якби подібну принциповість виявляли всі судові установи в Україні, наше суспільство було б взірцем справедливості і честі. Однак корупціонери і казнокради, через брудні руки яких «кочують» сотні тисяч і мільйони гривень, спокійно сидять на високих посадах, а в разі, якщо їх застукали на гарячому, то суд виявляє до них м’якосердечний гуманізм. Ось таке дивне, уже реформоване правосуддя.

Мітинг почався з виступу Олександра Яковлєва. Він подякував скадовчанам за підтримку і розповів про хід справи. Особливих новин не було, окрім тих, що скадовська справа набуває все більшого розголосу, а крапку у ній має поставити рішення Херсонського Апеляційного суду, засідання якого має відбутися після 20 січня.

Виступили депутат міської ради Юлій Павловський,  депутат обласної ради Володимир Куріков, член виконавчого комітету міської ради Микола Берещенко. На думку колишнього директора районного будинку культури М. Берещенка, у місцевій владі йде процес зміни поколінь. Він супроводжується боротьбою, яка не приносить користі нашому місту і його населенню.

На завершення мітингу присутні почали робити добровільні грошові внески для організації автобусного перевезення до Херсонського Апеляційного суду всіх, хто бажає підтримати мера Скадовська.

Треба сказати, що настрій присутніх був досить напружений. А гнів людей вилився на знімальну групу, яка вела себе досить дивно. Телевізійники не фіксували хід мітингу та виступи його учасників. За спинами у людей вони зупиняли випадкових перехожих і просили прокоментувати подію на площі міста. Обурило учасників мітингу і те, що зйомочна група не представилася, не вказала своєї адреси у телеефірі. Коротше, дехто з присутніх висловив думку, що подію упереджено висвітлюють на замовлення противників нинішнього мера. Нібито, телевізійники приїхали з програми «Херсонські вісті». А наскільки це правда чи вигадки – нікому не відомо.

 


Юрій Васильєв

 

P.S. На сьогодні, під зверненням на підтримку міського голови підписалося вже більше 1000 скадовчан.  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 417
  • Коментарів: 0
  • 9-01-2018, 13:23
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: