Аграрієв Херсонщини запрошують на тренінг – бізнес-симуляція для фермерських господарств: «Системний підхід у підвищенні ефективності агропідприємства»

 Аграрієв Херсонщини запрошують на  тренінг – бізнес-симуляція для фермерських господарств: «Системний підхід у підвищенні ефективності агропідприємства» 
Громадська організація "Земля Таврії" запрошує аграрієв Херсонщини взяти участь в унікальному заході.  Тренінг – бізнес-симуляція для фермерських господарств: «Системний підхід у підвищенні ефективності агропідприємства» Business Today International компанії CTC відбудеться 17-18 січня у Херсоні в готелі «Оптима».
Що це таке?
Бізнес-симуляція – це активна життєва гра, в якій учасникам необхідно прийняти ряд рішень в рамках спеціально створеної ситуації. Це максимально наближена до реальності імітація процесів управління та прийняття рішень під керівництвом тренерів. Учасники матимуть змогу управляти компанією, формувати стратегічні цілі для її розвитку, приймати покрокові тактичні рішення, тобто вирішують всі ті завдання з управління, з якими стикаються щодня топ-менеджери. При цьому матеріальні збитки – теоретичні, а бізнес-досвід – практичний!
Чому метод унікальний? Гра поєднує в собі три найбільш ефективних методи навчання: аудиторний, візуальний та кінестетичний. Якість симуляцій Business Today International підтверджує той факт, що багато клієнтів співпрацюють з компанією СТС вже більше десяти років.
Для кого?
Досвідчені бізнесмени, початківці, стартапери, підприємці та всі, кого цікавить розвиток стратегічних бізнес-навичок. У тренінгу можуть взяти участь: фермери, особи, що ведуть особисте селянське господарство, представники сільських адміністрацій, посередники (трейдери), агрегатори, члени кооперативів.
Що отримаєш?
Розвиток «мислення власника», розуміння бізнес-процесів та їх взаємозв'язків, навички стратегічного та тактичного планування, нові методи прийняття рішень, шляхи підвищення фінансової грамотності, основи кризис-менеджменту та командної роботи.

Вартість участі у заході (проживання, харчування та навчання) – за рахунок організаторів за умови попередньої реєстрації. Проїзд – за рахунок учасників.

Обов'язкова реєстрація на тренінг: https://goo.gl/forms/ kqSmpf1bPsmkYf2i2

Зрештою, симулятор бізнесу створюється людиною, а реальний бізнес – життям. Про це потрібно пам'ятати, радісно і сміливо підкорюючі нові горизонти!

Питання до організаторів по тел. 095-4303888
 
 
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 357
  • Коментарів: 0
  • 9-01-2018, 10:30
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: