Співаючі бактерії принесуть полегшення. Медична діагностика без хірургії стане ближче

 Співаючі бактерії принесуть полегшення. Медична діагностика без хірургії стане ближче

Людству давно відомий метод ультразвукової діагностики в медицині. Але тепер, ця форма опису стану здоров'я може вийти на принципово новий рівень. Адже джерело ультразвуку можна розмістити всередині людського організму, не приносячи йому ні найменшої шкоди. Мова йде про спеціальні генно-модифіковані бактерії, чия життєдіяльність пов'язана з посиланням специфічних сигналів, повідомляє портал GoGetNews.

Дослідники з Каліфорнійського технологічного інституту в США почали розробляти генетично модифіковані бактерії, здатні посилати сигнали сонара з глибини людського тіла, відображаючи звук. За словами фахівців, подібна технологія дозволить проводити діагностику різних захворювань без хірургічного втручання. Клітини Escherichia містять гени двох інших видів бактерій, що дозволяє їм вирощувати нові внутрішні структури, звані газовими бульбашками. Везикули, що поширюються по організму, починають виділяти особливі сигнали, що фіксуються зовнішніми приладами.

Співаючі бактерії принесуть полегшення. Медична діагностика без хірургії стане ближче

 

За словами фахівців, технологія дасть можливість визначати максимально точне місце розташування пухлини в тілі людини за лічені секунди. Ультразвук, який проводитиметься безпосередньо в тілі людини, зможе змалювати повну карту організму. Перша спроба дослідників полягала у вилученні генів, виділяють особливі звукові бактерії. За словами фахівців, технологію почнуть випробовувати на людях вже в наступному році. 

 


Автор матеріалу: 

Федор Борисов 


Джерело: Знай.ua
 




  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 436
  • Коментарів: 0
  • 8-01-2018, 12:11
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: