Українець винайшов батарею для електрокарів, що краще ніж у Тesla

 Українець винайшов батарею для електрокарів, що краще ніж у Тesla 

44-річний інженер-електромеханік родом з Харкова Олександр Цихмистро запатентував акумуляторну батарею для електромобілів, що має технічні характеристики краще ніж у розробок Тesla.

Винахід важить 15 кілограмів, швидко заряджається й має прогресивну систему пожежогасіння, якої немає ні в одному електромобілі світу.

"Час зарядки батареї Тesla за 40 хвилин до 80%, ми заряджаємо батарею за 12 хвилин до 80%. Повний заряд у Тesla відбувається за 75 хвилин, а у нас за 20 хвилин”, – повідомив Цихмистро.

Олександр Цихмистро розробляв цей акумулятор останні три роки. Два елементи виробу належать Тesla, а всі інші деталі вітчизняні – зроблені на 10 харківських підприємствах.

Батарея має унікальну дворівневу систему пожежогасіння, систему підігрівання й охолодження, потужність 24 кіловати.

На відміну від аналогів українська розробка вдвічі дешевша. За словами Цихмистра, щоб налагодити промислове виробництво, потрібні інвестиції в устаткування на 2-3 мільйони доларів. Олександр вже розпочав переговори з китайськими та європейськими компаніями.

Винахідник вже запатентував дослідну модель і тепер оформляє патент на сам винахід. 

 

Джерело

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 607
  • Коментарів: 1
  • 2-01-2018, 19:10
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".

Гости
комментариев
публикаций
Без державноїпідтримки трудно йому буде.Хіба вигорить варіант з китайцями.Про хід справ по даній темі необхідно частіше інформувати народ.


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: