Скадовськ долучається до Всеукраїнської акції "Ялинка свідомості та активності або чого бажають українці у новому році? "

 Скадовськ долучається до Всеукраїнської акції "Ялинка свідомості та активності або чого бажають українці у новому році? " 
Всеукраїнська акція «Ялинка свідомості та активності або чого бажають українці у новому році?» окрім Києва паралельно проводиться ще у 25 містах по всіх куточках країни. Мета акції – актуалізувати питання цінностей, свідомого вибору та дізнатися думку про те, що ж насправді українці хочуть побажати собі та своїм громадам у новому році.

27 грудня така акція відбудеться у Скадовську на спортмайданчику «Кристал» (вул 33 Гвардійської дививізії 11) біля «ялинки свідомості та активності», прикрашеної різнокольоровими кульками з написами активності українців. А у різнокольорові порожні кульки самі мешканці мають вписати свої побажання місту, громаді на 2018 рік. 

Біля ялинки активісти ВІ «Активна Громада», лрганізатори акції, будуть спілкуватися з перехожими, фотографувати їх та підписувати петицію про невідворотність покарання за порушення виборчого законодавства.

Запрошуються: влада, громада, депутати Скадовська, мешканці міста, громадські активісти, ЗМІ та всі небайдужі! Акція проходитиме в межах проекту «Активна Громада: право вибору».
 
Початок акції: о 12:00.

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 722
  • Коментарів: 0
  • 23-12-2017, 13:08
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: