Харківський "Зооконтроль" - незабаром у Скадовську

 Харківський "Зооконтроль" - незабаром у Скадовську 
В Oлешках почала роботу мобільна ветеринарна операційна для бродячих собак, повідомляють Oлешки.cityХарківська громадська організація «ЗooКoнтpoль» проводить стерилізацію, вакцинацію від сказу та чіпування (вводиться електронний мікрочіп з датою вакцинації і датою подальшої ревакцинації) чотиpилапих, кліпсування (на вушку тварини буде розміщена кліпса з назвою міста для її візуалізації), після чого повертає їх на колишні місця.
Спочатку тварин відловлюють, потім оглядають і роблять профілактичне щеплення від сказу. Після цього їх декілька днів спостерігають, і тільки потім стерилізують. 

Харківський "Зооконтроль" - незабаром у Скадовську

Після Олешек "ЗооКонтроль" працюватиме у Скадовську, про що є домовленість зі Скадовською міською радою. У Скадовську проблема безпритульних собак назріла вже давно. І те, що міський голова Олександр Яковлєв запросив громадську організацію, яка здатна хоча б частково її вирішити - величезний крок на шляху до зменшення популяції собак на вулицях міста. Нарешті зменшиться постійно зростаюча кількість нікому непотрібних цуценят, які народжуються на вулиці, а також до мінімуму зведеться можливість появи сказу завдяки щепленням.  
На даний час у зв'язку з майбутньою подією, у Скадовську проводиться збір і систематизація даних про кількість бездомних собак по районах міста. 

Харківський "Зооконтроль" - незабаром у Скадовську

   • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 309
  • Коментарів: 0
  • 22-12-2017, 15:55
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: