Майданчики для спортивних перемог з присмаком поразки

 Майданчики для спортивних перемог з присмаком поразки

Останнім часом на Херсонщині час від часу відбувається відкриття спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Фінансування будівництва сучасних спортивних споруд проходить за рахунок Державного фонду регіонального розвитку та місцевих бюджетів.

Долучилась до цієї програми і Скадовщина. На останній сесії Скадовської міської ради було прийнято рішення про будівництво спортивного майданчику на території Опорного закладу СНВК "Академічна гімназія”. Рішення прийнято, здавалось би потрібно радіти. Та у мешканців міста залишилось багато питань.

За роз’ясненням, чому було прийнято саме таке рішення ми звернулись до міського голови Скадовська Олександра Яковлєва. От що він розповів.

Постановою Кабінету Міністрів від 6 вересня № 714 було затверджено Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України. Перелік об’єктів фінансування формувався Мінрегіоном за пропозиціями у тому числі місцевих рад.

Як зазначив Олександр Яковлєв, пропозиція щодо включення об’єкта - стадіон у східному мікрорайоні міста – була вчасно і з відповідними обгрунтуваннями подана до Мінрегіону, розглянута  та затверджена рішенням комісії, на підставі якого Наказом Мінрегіону і було затверджено перелік об’єктів. Працювали за планом, незважаючи на спротив частини депутатів, які не бажали приймати рішення по стадіону на "Воєнці”. Одним з аргументів була відсутність кошторисної документації. Так над цим і працювали.

У міській раді, за словами Олександра Яковлєва, вже був сформований весь пакет необхідних документів, залишилось оплатити проведення експертизи, вже і рахунок надійшов.

Та несподівано для міського голови та частини депутатів, які підтримували цей проект, на засідання сесії завітав депутат обласної ради Віталій Булюк. І одразу вирішив питання, навколо якого відбувалось стільки суперечок.

Віталій Булюк повідомив, що спортивні майданчики мають будуватися виключно при закладах освіти. У якому пункті Постанови або затвердженого нею Порядку зазначена така вимога невідомо. Принаймні ми такого пункту не знайшли, не знайшов його і Олександр Яковлєв, якого попросили прокоментувати рішення ради про зміну об’єкта будівництва. Не знайшли його мабуть і у Мінрегіоні, затверджуючи перелік об’єктів. А от депутати з опозиції одразу погодились, і тут вже не запитували – чи є кошторис на новий об’єкт.

А новим об’єктом став майданчик для міні-футболу у Скадовській гімназії. Цей майданчик будуть будувати з північної сторони центрального стадіону, продовжується будівництво майданчика і з його південної сторони. Тепер у центрі міста буде поруч три стадіони, а у найбільшому мікрорайоні міста - ні одного. 

Майданчики для спортивних перемог з присмаком поразки

Депутати правда пообіцяли розглянути питання улаштування резинового покриття на майданчику на "Воєнці” у 2018 році. "Начебто два майданчика краще ніж нічого, але чомусь це не дуже тішить”, - прокоментував Олександр Яковлєв. Отже майбутнє будівництво майданчиків для спортивних перемог залишило у скадовчан гіркий присмак поразки. За них все вирішили зверху.

Фактично, міському голові не дали ні права, ні можливості відстояти проект, який ним особисто був підтриманий, як проект, запропонований громадськістю і розпочатий за громадською ініціативою. А тепер з бюджету міста буде проведено співфінансування проекту будівництва на території навчального закладу, який мала б фінансувати районна рада. У будь-якому разі остаточне рішення було за депутатами.

Та приймаючи рішення, слід пам’ятати, що не варто розпочинати будь-яку справу, коли вводять в оману, коли спочатку обіцяють, а потім забирають обіцяне.

У цьому зв’язку слід також згадати про іншу невиконану обіцянку. Не отримали обіцяного і учні Улянівської школи, які вибороли перемогу  на обласних змаганнях «Козацький гарт». Тоді в області їм пообіцяли побудувати спортивний майданчик у селі. Та згодом змінили рішення – майданчик буде у Приморському. І тут головне слово і діло було за депутатом обласної ради Віталієм Булюком. А на сесії Скадовської міської ради він ще й звинуватив у цьому Улянівського сільського голову, яка буцімто побоялась брати на себе відповідальність та відмовилась від такої обтяжливої справи.

Своє обурення Надія Твердохліб висловила під час сесії Скадовської районної ради. Інформацію обласного депутата вона назвала неправдивою.  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 194
  • Коментарів: 0
  • 11-12-2017, 19:33
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: