Павло Петренко та Лілія Гриневич – найефективніші міністри, - ФОКУС

 Павло Петренко та Лілія Гриневич – найефективніші міністри, - ФОКУС 

Представники партії «Народний фронт» міністр освіти та науки Лілія Гриневич і міністр юстиції Павло Петренко визнані найефективнішими міністрами за підсумками 2017 року.

Про це йдеться у рейтингу видання ФОКУС.

Експерти оцінили діяльність міністрів та керівників центральних органів виконавчої влади за 12-бальною шкалою. У результаті найвищі показники – по 10 балів – отримали Лілія Гриневич та Павло Петренко.

«Головна перемога МОН в цьому році – новий закон про освіту. Він радикально змінює цілі та методики навчання, вводить нові стандарти», - зазначають експерти. Ще одним досягненням Міносвіти у 2017 році називають розробку нової комунікативної стратегії.

Видання також відзначає реформаторську діяльність Мін’юсту, зокрема ухвалення за його ініціативою закону «Маски-шоу СТОП», який забороняє силовикам проводити обшуки на підприємствах, а також перехід Системи електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) на технологію зберігання даних Blockchain.

Високо експерти також оцінили діяльність інших  представників «Народного фронту» в Уряді. Зокрема, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков набрав 8 балів, міністр молоді та спорту Ігор Жданов та міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак – по 7 балів, міністр інфраструктури Володимир Омелян – 6 балів.

 

 

Джерело:  nfront.org.ua

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 351
  • Коментарів: 0
  • 4-12-2017, 16:01
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: