Родина скадовських важкоатлетів зайняла перші місця у Чемпіонаті України

Родина скадовських важкоатлетів зайняла перші місця у Чемпіонаті  України
21 листопада  у Харкові у ДФСК «Локомотив» стартував чемпіонат України серед учнів ШВСМ та Всеукраїнський турнір пам'яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака з важкої атлетики.

У змаганнях беруть участь  і важкоатлети Херсонщини, у тому числі і скадовчани.  Вже маємо золотий дубль сім'ї Макарових на даних змаганнях.

У перший день змагань Макарова Ганна  у вагові категорії понад 90 кг стала переможницею  чемпіонату України серед учнів ШВСМ та Всеукраїнського турніру  пам’яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака з  сумою  225 кг (95+130).

Ілханова Катерина з сумою 205 кг (92+113) перемогла на Всеукраїнському турнірі пам’яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака у ваговій категорії до 69 кг.:

У другий день змагань виступали чоловіки у вагових категоріях до  56 кг, до 62 кг, до 69 кг, до 77 кг.

Високий рівень учасників був в категорії до 62 кг. За підсумками змагань спортсмени, які посіли перші п'ять місць, перевищили норматив майстра спорту України.Перше місце впевнено зайняв Руслан Макаров зі Скадовська - 250 кг (115 + 135).

Змагання важкоатлетів у Харкові триватимуть до 24 листопада включно.

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст