Держекоінспекція звернулася до суду з позовом до "Таврійських свиней"

Держекоінспекція звернулася до суду з позовом до "Таврійських свиней"

 

19 вересня 2017 року державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Херсонської області здійснили виїзд до міста Скадовськ для здійснення планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства товариством «Таврійські свині».

Нагадаємо, що на Херсонщині мали місце випадки масової загибелі свиней від африканської чуми. Африканська чума свиней - висококонтагіозна вірусна хвороба, яка, зазвичай, знищує все поголів’я свиней в регіоні де панує. 

Враховуючи вкрай негативні наслідки, що можуть наступити для Херсонської області у випадку виявлення вогнища інфекції, Державною екологічною інспекцією України у 2016 році було прийнято рішення щодо включення до плану перевірки на 2017 рік господарств, що займаються розведенням свиней.

У відповідності до законодавства Держекоінспекцією у Херсонській області завчасно повідомлено ТОВ «Таврійські свині» про проведення запланованої перевірки сподіваючись на розуміння суб’єкта господарювання важливості заходів із запобігання правопорушень у сфері дії екологічного законодавства. Але керівники цього підприємства виявилися не готовими до інспектування і нічого кращого не придумали, як зачинити перед державними інспекторам двері.

Екологи звернулися до адміністративного суду з позовом щодо припинення керівництвом "Таврійських свиней" дій, які перешкоджають здійсненню державного нагляду (контролю) упоавноваженими особами Державної екологічної інспекції у Херсонській області у порядку здійснення перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства.

 


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 479
  • Коментарів: 0
  • 12-10-2017, 22:26

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: