Чужого горя не буває

 Чужого горя не буває

Наприкінці серпня у публікації «Гірка доля, як полин» розповідалось про Віктора Бабенка, безпритульного, який повністю втратив зір. Тоді скадовчанин Юрій Пирогов, що перейнявся долею безпомічної людини, надав йому притулок, а потім прийшов разом з ним до громадської приймальні народного депутата Федора Негоя.

Тут вони зустріли розуміння і отримали надію на допомогу.

Помічник депутата Вадим Закусило одразу ж звернувся до районної державної адміністрації. А вже голова адміністрації Віктор Турик залучив до роботи соціальні та медичні служби.

Того ж дня, коли до адміністрації надійшов лист від помічника депутата, 23 серпня, Віктора Бабенка оглянув вдома лікар-терапевт, призначив лікування та дообстеження на вторинному рівні.

Після обстеження в умовах лікарні та підтвердження діагнозу, хворого підлікували і допомогли влаштувати його у спеціалізований заклад - офтальмологічне відділення  Херсонської обласної клінічної лікарні. Там Віктору Бабенку провели безкоштовне оперативне лікування.

А минулого тижня до приймальні народного депутата Віктор Михайлович Бабенко прийшов уже без супроводження. І одразу попросив допомогти висловити подяку всім людям, які виявили небайдужість до його важкої долі.


"Як бачите, я прийшов до вас сам, бо тепер маю велике щастя знову бачити білий світ. До того, як мене взяли під опіку, я не бачив зовсім. Хіба що, як дивився на сонце чи електричну лампочку – перед очима була  біла пляма. Коли мені зробили операцію у Херсоні, ще дві години не дозволяли знімати з очей пов’язку. А коли зняли – я наче знову народився на світ. Я побачив, хоч і не дуже виразно, людей, вікно у палаті, оточуючі предмети. З кожним днем зір покращувався. Не скажу, що я чітко бачу все навколо себе, але лікарі запевнили мене, що з часом мій зір буде покращуватися. Ніколи у житті мені не приділяли стільки уваги, як останнім часом. Мене безплатно підлікували, відвезли у обласний центр і зробили операцію, привезли знову у Скадовськ. Я людина не дуже освічена, навіть не можу назвати всіх людей, котрі посприяли моєму одужанню. Але дуже прошу – наскільки зможете, передайте мою безмежну вдячність кожному, хто допоміг мені повернутися до нормального життя", - каже Віктор Михайлович. 

Охоче адресуємо ці прості слова вдячності голові та працівникам районної державної адміністрації, управління праці та соціального захисту населення, лікарям Скадовська та Херсона, особливо - завідуючій офтальмологічним відділенням Херсонської обласної клінічної лікарні Олені Бідованець. Завдяки тісній співпраці громадської приймальні народного депутата у Скадовському районі та місцевої влади – районної державної адміністрації – проблема була вирішена дуже оперативно.

Однак повернення зору для безробітного, якому ще не призначене пенсійне забезпечення – це ще не все. Він потребує ще немало. Та зроблено найголовніше – до чужої біди привернута увага багатьох людей. В управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації працює комісія з надання адресної допомоги малозабезпеченим громадянам, які потрапили у скрутні умови життя. Безумовно,  допомогу отримає і Володимир Бабенко. Буде розглянуто питання про призначення групи інвалідності, надання матеріальної допомоги і подальше лікування. Вирішено і питання з пропискою: за клопотанням Скадовської райдержадміністрації Віктора Бабенка зареєстрували у Херсонському обласному центрі обліку бездомних громадян. А відтак йому відкривається можливість влаштування на постійне місце проживання у стаціонарному закладі соціального догляду.

Але Віктор Михайлович виявляє неабиякий оптимізм. Він уже почав шукати роботу і його взяли на облік у охоронній службі. Отож, як тільки покращиться зір, чоловіка зможуть взяти на нескладну роботу,  де головною умовою є чергування, а це відповідає його стану здоров’я.

Ось і вся розповідь. Вона про те, що навіть у наші складні і неоднозначні часи є місце для співчуття і чуйності.

 

 


Автор: Юрій  Васильєв 


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 849
  • Коментарів: 0
  • 10-10-2017, 12:23

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: