У Скадовському районі проводиться підготовка до запуску нової послуги, що надаватиметься через систему iGov

 
"Дуже насиченими для iGov виявилися останні дні", розповідають волонтери проекту IGOV в Херсоні.  Так, представники порталу електронних державних послуг зустрілися з керівниками цілого ряду районів і міст Херсонської області: Білозерської, Генічеської, Голопрістанської, Горностаєвської, Каланчацької, Каховської, Скадовської районних державних адміністрацій, а також Голопрістанського і Каховського міськвиконкомів. "Учасники зустрічей обговорили шляхи подальшого впровадження на місцях адміністративних онлайн-послуг, що полегшують життя громадян і дозволяють спростити бюрократичні процедури. Крім того, волонтери передали інформаційно-роз'яснювальні матеріали, що розкривають суть і переваги системи iGov. Найближчим часом вони будуть поширені серед жителів сільських, селищних рад відповідних районів і міст", повідомляється на сторінці проекту в Facebook.
У Скадовському районі проводиться підготовка до запуску нової послуги, що надаватиметься через систему iGov, - запис на прийом до ЦНАП Скадовської районної державної адміністрації. Волонтери iGov планують поширити цю пілотну онлайн-послугу по всій Херсонській області. Вони вже неодноразово заявляли про свою готовність за допомогою електронної реєстрації черги оперативно розв’язати проблеми масових стовпотворінь у ЦНАПах, створивши для людей цивілізовані можливості отримання необхідної послуги.
Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 298
  • Коментарів: 0
  • 20-08-2016, 19:55

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: