На фестиваль у Голій Пристані привезли кавун-велетень

 
 
На ХIII Всеукраїнський фестиваль "Український кавун - солодке диво", що в суботу вранці почався в місті Гола Пристань, привезли кавун-велетень вагою близько 35 кілограмів.  
Про це розповів Голопрістанський міський голова Олександр Бабіч:  "Цей рік за погодними умовами видався не дуже врожайним на кавуни. Йшли дощі, баштанні довелося пересівати. Але на цьому фестивалі таки буде сюрприз - кавун вагою до 35 кілограмів, який візьме участь в традиційному фестивальному конкурсі "Велике солодке диво". До проведення конкурсу власник  цього велетня поки заховав його. Зараз же виставляють на показ кавуни до 20-25 кілограмів", - розповів Бабіч.  
За його словами, очікується, що в нинішньому фестивалі в Голій Пристані візьмуть участь від 3 до 5 тис. чоловік. Серед них - представники Одеської, Миколаївської і Херсонської областей, з Латвії і Румунії, делегація з Ізраїлю. "Наших гостей з Ізраїлю дуже цікавить цей фестиваль і можливості наших земель", - відзначив мер. Він також повідомив, що з нагоди фестивалю поступили вітання від міст-побратимів Голої Пристані - з України, Білорусі, Польщі і Молдови.
В рамках фестивалю відбудуться виставка-ярмарок сільськогосподарської продукції і виробів декоративно-прикладного мистецтва, "круглий стіл" за участю керівників фермерських господарств по вирощуванню баштанної та овочевої продукції, концертна програма творчих колективів міста, а також ігри, конкурси і розваги.
В той же час, мер відзначив, що в майбутньому міські власті хочуть декілька переформатувати цей фестиваль - щоб він був не лише як шоу, а став більш діловим, націленим на співпрацю влади, сільгоспвиробників, переробних підприємств, селекціонерів, транспортників, всіх, хто зацікавлений в розвитку баштанництва в районі і області.  На торішньому Всеукраїнському фестивалі "Український кавун - солодке диво" найбільший кавун - переможець фестивалю - важив 21 кілограм.
 
Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 346
  • Коментарів: 0
  • 20-08-2016, 14:14

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: