У цьому році виповнюється 100 років від Дня народження великої людини, суднобудівника Всеволода Федоровича Заботіна (відео)

У цьому році виповнюється 100 років від Дня народження великої людини, суднобудівника Всеволода Федоровича Заботіна (відео)

У кожного міста, як і у кожної людини, є своя доля. У цій долі часто вирішальну роль відіграють події особливо вагомі. Такою подією для Херсона було рішення одразу після війни побудувати на Карантинному острові великий суднобудівний завод. Потрібен був сильний спеціаліст і гарний організатор, який би об'єднав людей навколо спільної мети. Таким організатором став Всеволод Федорович Заботін.
У цьому році виповнюється 100 років від Дня народження великої людини, суднобудівника Заботіна. До цієї дати у Херсоні підготували відеосюжет, у якому - історія Херсонського суднобудівного і його директора, який побудував не лише завод, а й житловий масив "Корабел" та пансіонат "Корабел" для відпочинку працівників заводу у Лазурному. Суднобудуванню та суднобудівникам Всеволод Заботін присвятив 55 років. 
 
 
 

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 445
  • Коментарів: 0
  • 12-09-2017, 10:12

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: