На Херсонщині розглядається питання об’єднання шкільних і публічних бібліотек

 На Херсонщині розглядається питання об’єднання шкільних і публічних бібліотек 
На сьогоднішній нараді з головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міськими головами міст обласного значення було обговорено питання розвитку бібліотечної справи у Херсонській області.
Так, у деяких районах розглядається питання об’єднання шкільних і публічних бібліотек в єдину функціональну одиницю. Такий варіант збереження бібліотек і залучення громадян до їх відвідування для керівників обласної державної адміністрації й місцевого самоврядування є досить неоднозначним.
«Об’єднання публічних і шкільних бібліотек неможливе, адже перші є культурно-просвітницькими осередками, де люди можуть не тільки читати книги, а й спілкуватися, натомість, другі мають на меті супровід і покращення якості навчання дітей у школах», - звернув увагу присутніх заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Чабан.
З такою думкою погодився й заступник голови облдержадміністрації Андрій Балонь, він впевнений:
«Не можна об`єднати в одному бібліотечному закладі класичну й специфічну технічну літературу, тому альтернативою у вирішенні даного питання має стати створення інформаційних центрів з доступом до мережі Інтернет й усіма інноваційними методиками роботи саме в галузі бібліотечної справи».
Керівники облдержадміністрації переконані, що райони самі повинні виокремити для себе оптимальні шляхи роботи в бібліотечному напрямку й скоординувати процес на місцях, адже тільки на місці керівникам відомий рівень розвиненості власної території та її першочергові потреби.
До того ж, як зазначив Вадим Чабан, очікується збільшення бюджетного фінансування бібліотечних закладів області, а до вирішення поточних питань можна залучати місцевих фермерів і підприємців.
«Потрібно розуміти, що населений пункт, в якому немає бібліотеки, будинку культури, гуртків з різних культурних і спортивних напрямків приречений на зникнення й знецінення людського потенціалу місцевих жителів як розвинених, сучасних українців», - переконаний Вадим Чабан.
 
 
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 430
  • Коментарів: 0
  • 30-08-2017, 21:49
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: