Візит заступника Міністра юстиції України Олени Сукманової завершився зустрічу в Регіональному центрі БВПД

 Візит заступника Міністра юстиції України Олени Сукманової завершився зустрічу в Регіональному центрі БВПД 
Сьогодні, 30 серпня, з одноденним робочим візітом до Херсонщини прибула заступник Міністра юстиції Україні з питань державної реєстрації Олена Сукманова.  
Візит розпочався із засідання колегії у Херсонській обласній державній адміністрації під головуванням голови адміністрації Андрія Гордєєва. Також, на колегії булі прісутні народний депутат Україні Олександр Співаковський, перший заступник голови облради Василь Зеленчук.
Засідання розпочав очільник області, який представив почесних гостей та надав слово Олені Сукмановій. У своїй промові вона подякувала за плідну співпрацю Головне територіальне управління юстиції в Херсонській області та обласну державну адміністрацію у забезпеченні захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи врожаю, швидке та ефектівне реагування на будь-які дії стосовно протиправного захоплення майна аграріїв.
Заступником Міністра юстиції було наголошено, що Херсонщина першою відреагувала на ініціативу Міністра юстиції Україні по створенню антирейдерського штабу. Окрім цього було зазначено, що Херсонщина підтрімує ситуацію з протидією рейдерським захопленням на належному рівні.
Після цього з доповіддю виступив начальник Головного територіального управління юстіції у Херсонській області Костянтин Хутковський, який довів до відома присутніх, що з 01 серпня 2017 року розпорядженням голови облдержадміністрації було створено вищезазначений штаб.
Всього до штабу надійшло 5 звернень громадян та юридичних осіб. Наразі, данні питання вирішені по суті. Відбулося три засідання антирейдерського штабу. Членами штабу під час засідань були заслухані всі звернення, визначені напрямки їх вірішення та надано відповідні доручення.
Костянтин Хутковський подякував заступникові Міністра юстиції Україні Олені Сукмановій за візіт до Херсонщини та плідну співпрацю районних державних адміністрацій у роботі по протидії рейдерським захопленням.
Також, у рамках візиту Олена Сукманова проведе зустрічі з головами сільських, селищних рад, об'єднаних територіальних громад Херсонської області щодо створення та розвитку "Сільського нотаріату", нотаріусами та державними реєстраторами області.
Під час відвідання Регіонального центру БВПД заступником Міністра юстиції спільно з начальником Головного територіального управління юстиції Костянтином Хутковським та директором Регіонального центру БВПД Мариною Єлисєєвою було проведено прийом громадян. Як повідомляється на сторінці Головного територіального управління юстиції у Фейсбук, до керівництва звернулись жителі Херсонщини, яким було надано допомогу працівниками Регіонального центру БВПД. Також, учасникам заходу та представникам ЗМІ було доведено інформацію щодо основних реформ Мін’юсту, зокрема загальнонаціонального правоосвітнього проекту «Я МАЮ ПРАВО», створення антирейдерського штабу та мобільних точок надання безоплатної правової допомоги. 
Олена Сукманова зазначила, що на Херсонщині трапляються лише поодинокі випадки спроб рейдерських захоплень і вони не носять системного характеру, а Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області активно моніторить ситуацію і попереджає незаконні дії рейдерів.

Завершився захід проведенням прес-конференції, під час якої заступник Міністра юстиції України Олена Сукманова надала вичерпні відповіді на запитання присутніх регіональних ЗМІ.

Візит заступника Міністра юстиції України Олени Сукманової завершився зустрічу в Регіональному центрі БВПД

 

 

Джерело: Херсонці
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 395
  • Коментарів: 0
  • 30-08-2017, 20:36
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: