Ювілейний Х Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» запрошує до участі (відео)

 Ювілейний Х Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» запрошує до участі (відео)

29 – 30 вересня у м. Нова Каховка відбудеться Ювілейний Х Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

Кожен з минулих форумів мав вийняткові результати, а саме: меморандуми про співпрацю, побудовані зернові термінали, нові річкові перевезення в масштабах держави, вантажні комплекси та нові рейси, на кшталт новим баржам Дніпром від Херсона до Києва.

Концепція заходу буде присвячена перспективам розвитку «зеленої економіки» в Україні, а також можливостям, які відкриваються на Херсонщині для втілення «зелених проектів». 

Під час Форуму буде презентовано:
- Широкий спектр можливостей для ведення бізнесу та інвестування в Херсонську область.
- Масштабні інвестиційні проекти, які пропонують комплексне рішення для започаткування або розвитку бізнесу на Херсонщині. 

Окрім участі у ділових панелях учасники зможуть провести ділові переговори та на власні очі побачити інвестиційні майданчики області. 
Іноземні делегації дипломатичних та бізнесових кіл, посли країн-партнерів відвідають форум на Херсонщині у вересні.

Організатори Форуму запрошують до участі всіх бажаючих, особливо тих, хто має проекти, яким потрібні інвестиції.
Реєструйтеся до форуму та зробіть суттєвий внесок у майбутнє України!
 
Реєстрація на сторінці "Таврійські горизонти".

[media=
 

  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 327
  • Коментарів: 3
  • 28-08-2017, 17:49
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".

Гости
комментариев
публикаций
В состав набора входит: канва Аида 14 цвет темно-синяя(55 клеток на 10 см), символьная схема, игл картины на стену в квартиру купить шелковые платки в москве

Гости
комментариев
публикаций
КОНТЕНТ МАРКЕТИНГ И ДРУГИЕ ИНСТРУМЕНТЫ ДЛЯ БИЗНЕСА. Универсальный сервис для комплексного интернет-продвижения и поисковой оптимизации сайтов без посредников и переплат в одном месте! бесплатно без регистрации добавить сайт в каталоги Seo_a

Гости
комментариев
публикаций
На наших заводах установлено самое современное оборудование, что позволило автоматизировать процесс изготовления бетонных смесей. Доставка строительных смесей осуществляется на собственном автобетономесительном транспорте в количестве 30 штук (200 м.куб.), подробнее читайте на сайте rusbetonplus.ru


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: