Українські суди необхідно зробити електронними, - Георгій Логвинський (відео)

 Українські суди необхідно зробити електронними, - Георгій Логвинський (відео) 

Для того, щоб кардинально змінити на краще та модернізувати судову систему в Україні, суди необхідно зробити електронними.

Про це заявив представник фракції «Народний фронт», Віце-президент Парламентській асамблеї Ради Європи Георгій Логвинський в ефірі одного з телеканалів.

«Як людина, яка тривалий час займалася кризовим менеджментом, я хочу сказати наступне: неважливо, яка людина сидить у кріслі судді. Якщо буде правильно побудована система, то у судді не буде ані можливості, ані вигоди взяти гроші (хабар. – Ред.). Тому що він взяв кошти за якусь справу, але зверху спіймали, що він ухвалив незаконне рішення. І все - його відразу «затиснуть». Для цього потрібне електронне забезпечення, електронні суди», - заявив народний депутат.

Він також навів приклад з власного досвіду спілкування із суддями. «Ви знаєте я ставлю питання суддям: «А яка зараз практика?». А вони: «А яка вам потрібна? Ось у нас є така, є така». Не може бути в країні десять практик, тому це і дає маніпуляції», - підкреслив представник фракції «Народний фронт».

За словами Георгія Логвинського, сьогодні, у ХХІ сторіччі, судові позови та апеляції вже необхідно направляти у суди електронною поштою, а не у паперовому вигляді.

«Все має бути просто і зрозуміло. Усі люди цим користуються (електронною поштою. – Ред.). Тільки у судах у нас от такі теки носяться і щось там від руки пишеться. Все це треба прибрати, зробити правильну систему. Ми готові у цьому допомогти. І буде правильно працювати», - наголосив парламентар.

На думку законотворця, введення електронних судів дозволить вирішити до 75% юридичних проблем у судовій системі, зокрема таких як тривалий час очікування, відсутність фіксації, скарги прокурорів тощо.

 

 

Джерело: nfront.org.ua

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 256
  • Коментарів: 0
  • 11-08-2017, 17:18

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: