Голова Скадовської райдержадміністрації: чутки про забруднення води на курортах міста сильно перебільшені

Голова Скадовської райдержадміністрації: чутки про забруднення води на курортах міста сильно перебільшені 

Голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик розповів про те, яка ситуація з точки зору влади спостерігається на курортах міста з очищенням води.

В інтерв'ю журналісту Херсон.city Віктор Ананійович розповів, що публікація Сергія Яновського на сайті «Херсонці» була написана без наявності достатніх знань в мікробіології та вірусології.

За словами голови місцевої адміністрації, мова йде про досить типовий для літнього періоду випадок незначного підвищення концентрації в морській воді таких бактерій, як авірулентний холероподібний вібріон. Дана бактерія не є небезпечною для життя і найбільш вірогідним побічним ефектом від її попадання всередину організму стане кишковий розлад, — простіше кажучи, типове отруєння як після переїдання, каже Турик.

Так, Віктор Ананійович уточнює, що заходи щодо усунення даних проблем і попередження можливих вже зроблені:

"Із початку курортного сезону ми узяли 69 проб морської води, лише на трьох — підвищений рівень лактозоподібних паличок, але цей рівень не перевищує допустимих показників. Це, утім, повинно нас насторожувати, тому голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв зробив робочу групу, аби з'ясувати причини та усунути їх, — розповів Віктор Турик телефоном. — У ході опрацювання питання робоча група виявила проблеми із очисними спорудами Скадовську, але вже здійснені заходи із їх усунення. Перша проблема — незначні порушення процесу очистки. Друга — виявлення місцезнаходження імовірного прориву стічної труби".

Голова Скадовської адміністрації запевняє, що це питання стоїть на контролі. Крім того, місцева адміністрація також спостерігає за ситуацією в міських і обласних лікарнях.

"Ми збільшили витрати на ці пункти. Зроблені повторні аналізи санхімічні і біологічні, причому за новими нормами [ДБН], адже санітарні правила часів СРСР не діють сьогодні. За правилами ДБН рівень бактерій в межах норми, ситуація стабільна, немає нічого критичного. Крім того, укладена угода із лабораторним центром, узяті додаткові проби в місті викиду стічних вод. Підвищено контроль за КП «Скадовські очисні споруди».


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 675
  • Коментарів: 0
  • 17-07-2017, 17:55

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: