Ні совісті, ні честі…Скадовчанка ошукала робітника

 Ні совісті, ні честі…Скадовчанка ошукала робітника 

Одні з нетерпінням чекають літа, щоб відпочити і набратися здоров’я. Та багатьом нашим землякам літня пора є нагодою для того, щоб трохи заробити собі на життя. Ось і Геннадій з Новомиколаївки у ці дні підшукував собі роботу. Він і знайшов її  у однієї господарки у Скадовську.

Жінка найняла хлопця, щоб той викопав у дворі яму для господарських потреб.

Яка не є – а все таки робота. Нелегко копати тверду землю, але зійшлися на оплаті 600 гривень – хіба не гроші для безробітного хлопця?

Спочатку хазяйка була з робітником приязна і навіть доброзичлива. Та чим глибшою ставала яма – тим скоріше мінявся у неї настрій у гіршу сторону. Здавалося б, справа іде до завершення – але господиня стала чимось невдоволеною.

Ні совісті, ні честі…Скадовчанка ошукала робітника

Секрет такої поведінки розкрився незабаром. Жінка не заплатила робітникові гроші – ось у такий ганебний спосіб вирішила покращити свої фінансові справи. Мабуть, тих грошей, котрі платять їй відпочивальники замало. Тож чому б не обдурити довірливого робітника? А те, що людина можливо, не має копійки на хліб – ну хіба ж про таке думають ситі і жадібні роботодавці?

Геннадій звернувся за допомогою до правоохоронців. У відділенні поліції спочатку поцікавилися, чи була укладена письмова угода про оплату і строки виконання роботи. Звичайно, такі документи складаються вкрай рідко. Та й порядним людям ця угода ні до чого.

А якщо немає угоди – то правоохоронці лише руками розвели. Мовляв, немає приводу висловити претензії шахрайці. От якби був документ…

Нехай ця історія послугує читачам прикладом того, як будуються стосунки між роботодавцями і найманими працівниками.

Ні совісті, ні честі…Скадовчанка ошукала робітника

У цьому будинку (на фото справа) ошукують найманих працівникив

Думається, у нашому місті таких нечесних людей небагато і не вони формують у людей думки про наш курортний край. Тим більше, що господарка будинку Олена, як розповів ошуканий працівнік, не скадовчанка - проживає вона у Москві, а до Скадовська приїжджає влітку відпочити та грошей заробити на курортниках.


 

 

Автор: Юрій Бондарєв

 


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 980
  • Коментарів: 0
  • 16-07-2017, 16:35

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: