Успішна історія дівчинки з прийомної родини

Успішна історія дівчинки з прийомної родини

Розпочиналась ця історія не дуже весело. Яка доля могла очікувати на двох дітей, сестру і брата, від яких відмовилась рідна мати?  Але  малюкам пощастило – в їх життя увійшли люди, які стали рідними назавжди. Родина Ірини Іванівни Кривонос, яка першою на Скадовщині створила дитячий будинок сімейного типу, тепло прийняла Маргариту і Сергія. Сталося це у 2006 році.

З теплом згадує Маргарита роки, що пройшли у дружній родинній атмосфері, атмосфері любові, взаємоповаги та розуміння. Міські діти із захопленням пізнавали сільське життя, полюбили домашніх тварин, особливо дівчинці подобались коні, приймали участь у спільних походах за грибами.

Добре прийняли дітей і у Новомиколаївській школі. Вже у шкільні роки Маргарита проявляла лідерські якості, приймала активну участь у громадському житті класу та школи, а ще активно займалась спортом. Прийомні батьки всіляко підтримували дітей, надавали можливість розвитку їх як особистостей.

Отже, ця історія не тільки про дітей, а про людей, чиї поступки і життя викликають дуже хороші і теплі почуття, про людей, які стали найріднішими.

І ще одна людина прийняла участь у житті Маргаритки. Народний депутат України Федір Негой оплатив дівчинці навчання в університеті після закінчення школи, а її родині – дитячому будинку сімейного типу – допоміг утеплити свій дім.

Сьогодні Маргарита Пермінова є студенткою ІІІ курсу Чорноморського державного університету ім. Петра Могили. У студентському середовищі дівчину поважають, у неї широке коло спілкування, багато друзів. Адже дівчина, яка виховувалась у такій великій і дружній родині, просто не може не притягувати до себе товаришів. Як розповіла Маргарита, їй дуже подобається спілкуваись з людьми, заводити нові знайомства. Недарма її майбутня професія, яку обрала ще у школі, - соціолог.

А широке коло захоплень та вподобань дівчини, ще більш поширює коло друзів. Багато років Маргарита займається спортом – легкою атлетикою, волейболом, тенісом, а найбільш серйозно - футболом.

Успішна історія дівчинки з прийомної родини

 

«Раніше грала за херсонський «Кристал».Тепер граю у команді «Торпедочка» міста Миколаєва. У минулому році зайняли друге місце на Всеукраїнських змаганнях І Ліги, у цьому, на жаль, лише шосте. З 24 по 27 липня будемо змагатись у пляжному футболі в Одесі», - розповідає Маргарита.

Успішна історія дівчинки з прийомної родини

 А ще Маргарита полюбляє танцювати.

Успішна історія дівчинки з прийомної родини

 

 

Та навіть через таке завантаження дівчина продовжує займатися ще й греблею на байдарках у команді університету. У вільний час малює - полюбляє творити художні образи. А ще відвідує додатковий курс з англійської мови. Отака сучасна розвинута україночка, котра впевнено торує собі дорогу у житті.

А старший брат Маргарити Сергій після  закінчення Новомиколаївської школи, а потім Херсонського державного ліцею при Морській Академії, отримав спеціальнічть «кухар-матрос». Сергій, як і сестра, активний, старанний, відповідальний. Він також полюбляє спорт, любить малювати.  Зараз Сергій проходить службу у лавах Збройних Сил України. Маргарита його дуже чекає, адже, як зізналась дівчинка, з братом вони дуже близькі.

Успішна історія дівчинки з прийомної родини

 

Під час зустрічі, що проходила у Скадовському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з Маргаритою та її прийомною матусею Іриною Іванівною, з’ясувалась ще одна зворушлива деталь.

Успішна історія дівчинки з прийомної родини

 

Про те, що Федір Негой виділив гроші на навчання, але завдяки своїм знанням та старанності Маргарита змогла вступити на бюджетне навчання, вже було відомо. Відомо було і те, що виділені гроші дівчинка отримала на власний рахунок і могла розпорядитися ними на власний розсуд. А от як розпорядилась? Рішення, яке прийняла дівчинка, викликає повагу. Маргарита вирішила віддати майже половину коштів прийомним батькам, адже вони зараз виховують інших шестеро дітей. І ось на ці гроші подружжя Кривонос придбало корову – нехай діти мають на столі завжди свіже молоко.

А ще, розповідаючи про свої плани на майбутнє, у тому числі і особисті, Маргарита повідомила, що хоче мати своїх дітей, але обов’язково візьме прийомну дитину, як мама.

Зворушлива історія. Вона вчить нас тому, що у житті завжди є місце для благородних вчинків. А любов та добро, що посіяно у дитячих серцях, завжди проростає.Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 064
  • Коментарів: 0
  • 16-07-2017, 15:45

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: