На Херсонщині під церкву підкинули новонароджене немовля (відео)

 На Херсонщині під церкву підкинули новонароджене немовля (відео) 
На Херсонщині врятували новонародженого, якого рідна мама у целофановому пакеті викинула на узбіччя дороги. Дитину полишили помирати у високій траві через кілька годин після народження, йдеться в сюжеті ТСН.
"Біля двох годин, не більше. Пуповина не була перев'язана, це могло зіграти фатальну роль у цьому випадку. Дитині просто пощастило", - розповіла неонатолог Олешківської районної лікарні Валентина Добера. 
Дитину у целофановому пакеті знайшли між сільською дорогою і городами. У високій траві нічого не було видно, але жінку, яка йшла до церкви, щось зупинило. Світлана Валентинівна каже, що почула тихий звук, ніби крякало каченя. І піти далі не змогла. "Відчувала, що дитина кричить, хоча звук був не дитячий. А в мене на душі – дитина. У мене дев'ять онуків, я відчуваю, що таке діти малі", - розповіла вона.
Жінка просила інших допомогти знайти дитину, однак люди нічого не бачили. Допоміг один з сусідів. "Я його спинила, Вова, кажу, десь тут плаче дитинча. Він поліз туди, каже – нічого нема. Воно замовкло на той момент. Кажу, слухай, є, тому що чую, що кричить. А тоді воно як закричить таким голосом! Він каже: осьо в пакеті лежить, голесеньке", - розповіла жителька села Раденськ Світлана Дробітько. 
 

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 821
  • Коментарів: 0
  • 14-07-2017, 19:48

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: