Про ефективність співпраці влади та громади дискутуватимуть у Скадовській міській раді

 Про ефективність співпраці влади та громади дискутуватимуть у Скадовській міській раді 
Регіональний форум «Синергія влади і громади – можлива?/!», який відбудеться 12 липня у приміщенні Скадовської міської ради, націлений налагодити діалог між виборними особами та громадянами.
Чи вдасться порозумітися двом різним за назвою, проте не за ціллю сторонам та які методи співпраці приносять найбільшу користь для розвитку міста та країни в цілому? 
Відповіді на ці запитання шукатимуть експерти, представники місцевої влади та органів самоврядування, громадські активісти та ЗМІ під час форуму в рамках Проекту «Активна Громада: право вибору».
Метою Форуму є налагодження діалогу між представниками влади та громадянами шляхом обговорення спільних дій, які сприятимуть розвитку громад, міст та країни в цілому.
Під час заходу відбудеться представлення результатів дослідження Інституту «Республіка» щодо звітування депутатів місцевих рад: Всеукраїнський та місцевий розріз. Експерти підготували кількісний та якісний аналіз звітів депутатів і розкажуть про тонкощі такої, здавалося б на перший погляд, легкої справи. Також учасники форуму зможуть долучитися до обговорення результатів дослідження Інституту «Республіка» та дослідницької кампанії «Active Group» «Участь громадян у прийнятті рішень»: Всеукраїнський та місцевий розріз. Кожен учасник матиме змогу поставити запитання до експертів та представників влади, висловити своє бачення ефективності взаємодії між виборними особами та громадянами.
Захід проходитиме у залі засідань міської ради (2 – й поверх) з 14-ої до 16-ої години 12 липня.
Запрошуються всі бажаючі активні громадяни міста та району! 
 
Контакти: регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у м.Скадовську Валентина Пономаренко телефон: 0669917102, e-19092000pvv@ gmail.com
 
Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».
Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 363
  • Коментарів: 0
  • 10-07-2017, 10:22

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: