Недоступні ліки

Медпрепарати
 
Вона працює. Вона - Скадовська районна рада. 
У Скадовському районі єдина аптека, яка має ліцензію на придбання і реалізацію наркотичних засобів, перестала відпускати ці препарати. Мешканці району, які мають онкологічні захворювання та потребують знеболюючої терапії, відтепер повинні купувати ліки за власні кошти в аптеках поза межами району. 
Що ж робиться для виправлення ситуації засновником комунального закладу? А те, що і завжди. На лист, направлений голові Скадовської районної ради, надійшла відповідь (фото) - "лист направлено за належністю до районної державної адміністрації та комунального закладу". А навіщо? Вони такі листи вже отримали. Центральна районна лікарня надала відповідь з роз'ясненням ситуації, який був надісланий до районної ради у додатку до листа-запиту.
"З приводу заборгованості по заробітній платі в Аптеці № 1 "Лікарняна аптека" арештовані рахунки відділом державної виконавчої служби". Невже у районній раді про це не знають? Питання потрібно вирішувати, збирати профільну комісію, запропонувати шляхи вирішення. Але навіщо, якщо можна просто пересилати листи "за належністю"
Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 979
  • Коментарів: 0
  • 23-05-2016, 16:11

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: