Окупант розбирає Північно-Кримський канал

Окупант розбирає Північно-Кримський канал

Нова гребля у прикордонному Каланчацькому районі Херсонщини практично добудована.  Роботи виконані на 90% і при надходженні з держбюджету останньої суми, а це близько 13 мільйонів гривень, то об'єкт може бути завершений і зданий в експлуатацію протягом трьох місяців - розповів головний інженер Північно-Кримського каналу Володимир Оберемок. А це, у прямому розумінні, і є залізобетонна гарантія, що окупований півострів воду не отримає -  гребля надійна. 
Втім, виникає і інше питання: як бути, якщо Крим повернеться до складу України, що тоді робити з водозабезпеченням? Ситуацію прояснив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, що інспектує нову греблю. За його словами - відновити подачу води до Криму з материкової частини України не складе жодних проблем. Але доки на півострові правитиме окупант, дані розмови безглузді. "Тут передбачені шлюзі відповідні. Поставляться силові агрегаті і все - Крим буде з водою. Вода буде тоді, коли буде деокупація", - заявив Андрій Гордєєв.
До речі, за інформацією, яку мають в своєму розпорядженні чиновники Херсонської облдержадміністрації, окупаційна влада наполегливо знищує систему зрошування, прокладену в Криму. Воно і зрозуміло - не своє, не жаль... "Йде розбір каналу в Криму, виймаються плити, розбирається канал і з 400 кілометрів каналу, який був побудований нашими предками, 100 кілометрів лише знаходиться в Херсоні, а 300 - в Криму, які на даний момент не експлуатуються і розбираються. Що буде через рік, через два? Може, вже ніколи не буде можливо відновити даний канал, тому що відновлення даного каналу - це не мільйон, не два і не мільярд", - повідомив журналістам директор Департаменту АПК Херсонської облдержадміністрації Олександр Паливода.
Нагадаємо, Північно-Кримський канал був побудований у 1961-1971 роках для забезпечення водою півдня України. Лише завдяки впровадженню системи зрошування на посушливих територіях, Крим і Херсонщина стали вирощувати рис, а ще добилися високої врожайності овочів і баштанних культур.
 
Джерело: ПІК


Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 839
  • Коментарів: 0
  • 2-05-2017, 12:46

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: