З 1 ТРАВНЯ В УКРАЇНІ ВІДМІНЯТЬ ОПОДАТКУВАННЯ ПЕНСІЙ.

З 1 ТРАВНЯ В УКРАЇНІ ВІДМІНЯТЬ ОПОДАТКУВАННЯ ПЕНСІЙ.


Скасування оподаткування пенсій, яке передбачене Урядом з 1 травня, стосуватиметься близько 350 тисяч українських громадян. Про це в ефірі «Громадського радіо» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.
«Найбільші категорії – це шахтарі, чорнобильці, військові пенсіонери, науково-технічні працівники. Це люди, які мали тривалий стаж роботи і йшли на пенсію із середніх заробітних плат», - сказав він.
Павло Розенко нагадав, що 19 травня Верховна Рада України ухвалила урядовий законопроект про скасування оподаткування пенсій з 1 травня в першому читанні і прийняла рішення, доопрацювати його до другого читання в прискореному режимі.
«У нас є велике сподівання, що вже на наступному пленарному тижні цей проект закону буде ухвалений в цілому, адже Уряд передбачив , що податок із пенсій буде скасований з 1 травня 2016 року. Тобто нам доведеться заднім числом виконувати цей закон», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.
За слoвами прем'єр-міністра України Вoлoдимира Грoйсмана, завдання нoвoгo уряду – ствoрити справедливу систему пенсійнoгo забезпечення, яка дoзвoлить забезпечити належний рівень сoціальнoї підтримки українців і пoдoлати дефіцит Пенсійнoгo фoнду. Такoж Грoйсман вніс в Раду закoнoпрoект №4542 прo скасування oпoдаткування пенсій, який вже був прoгoлoсoваний у першoму читанні. Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 053
  • Коментарів: 0
  • 22-05-2016, 10:04

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: