У Скадовська буде герб, який відповідатиме традиціям геральдики

У Скадовська буде герб, який відповідатиме традиціям геральдики

Олекса Паталах.  Фото Дементій Бєлий

 
Скадовська міська рада планує розроблення нового герба міста, адже існуючий - не відповідає традиціям геральдики. Питання це піднімалось неодноразово, та нарешті почало вирішуватись. На прохання міського голови наш скадовський краєзнавець Олег Лиховид зустрівся у Херсоні з людиною, яка знається на геральдиці.
Олекса Паталах - легендарна особистість. Він не тільки досвічений спеціаліст у геральдиці, як членУкраїнського геральдичного товариства, а ще й історик, краєзнавець, письменник, реконструктор. Олекса Паталах знає про історію Таврійського краю все. Він автор багатьох книжок херсонського краєзнавства, він бере участь у чисельних історичних реконструкціях і малює дивовижні герби.

Олекса Паталах погодився розробити герб для Скадовська. А за основу буде взято герб  засновника нашого міста.

Родина Скадовських належала до гербу «Доленга», польська геральдична традиція передбачала належність одного гербу одразу декільком родам. Опис гербу наступний: «В лазурном щите, увенчанная золотым, о широких концах, крестом серебряная подкова, сопровождаемая внутри такою же опрокинутою стрелою. Щит увенчан Дворянским коронованным шлемом. Нашлемник: черное крыло коршуна, пронизанное в пояс серебряною стрелою. Намет: справа лазоревый с серебром, слева – лазоревый с золотом».

У Скадовська буде герб, який відповідатиме традиціям геральдики

 


 

Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 203
  • Коментарів: 0
  • 23-03-2017, 17:37

реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: