У Скадовську відбулись змагання відкритого Кубку міста Скадовськ з футзалу

19 березня у Скадовській РКДЮСШ відбулись змагання відкритого Кубку міста Скадовськ з футзалу серед юнаків 2008-2009 років народження.
Участь у змаганнях приймало 6 команд: 2 скадовські команди, команда "Освіта" м.Херсон, команда "Херсон-47", команда Каланчака та Херсонська команда ДЮКФП-5.
Ініціатором та спонсором змагання від Федерації футболу України став Павло Сальников. Ідея була підтримана головою районної державної адміністрації Віктором Туриком. Відтак вдалось організувати надзвичайно успішне спортивне дійство, яке пропагує здоровий спосіб життя та виховує у молоді волю до перемоги.
У фінальній грі за Кубок зійшлись команди Скадовська та команда Херсон-47.
Заслужену перемогу вибороли юні футболісти Скадовська з рахунком 5:2, на другому місці опинилась команда "Херсон-47" і третє місце посіла команда ДЮКФП-5.

Переможців та призерів  турніру нагороджено пам’ятними кубками та медалями. Інші команди та найкращі гравці отримали грамоти Федерації футболу м.Скадовська та пам'ятні статуетки.

Оганізатори турніру привітали всіх учасників змагань та вручили нагороди та солодкі подарунки - торти.

Голова райдержадміністрації подякував юним спортсменам за красиву гру  та зазначив, що розвиток спорту та розвиток здорової дитини – є одним з пріоритетних завдань органів районної влади. "Ми надзвичайно раді, що у нас підростає така талановита та цілеспрямована молодь. Адже виховання сили духу та праця дасть можливість вам й надалі досягати високих здобутків, стати справжніми чоловіками та патріотами нашої держави», – підкреслив Віктор Турик.

Привітав учасників змагань і Павло Сальников, колишній вихованець Скадовської ДЮСШ. Він побажав юним футболістам успіхів і нових перемог, наголосивши, що "справжні спортсмени не бояться перешкод, бо мають спортивний характер".

• Автор: Журналіст
  • Переглядів: 1 518