Заборонене полювання зірвали в Асканії-Новій

 
Раніше ареал розповсюдження цих птахів був досить широким, але сьогодні їх можна зустріти все рідше і рідше. На території України популяція дрохв збереглася в заповіднику Асканія-Нова, де  полинові та злакові степи забезпечують ідеальні умови для цих птахів, занесених в Червону Книгу України. Зараз до Таврії прибули на зимівлю близько трьохсот дрохв з ростовських і башкирських степів. 
Полювати на них заборонено, оскільки цей вид вважається таким, що вимирає – вся східноєвропейська популяція дрохв, зі слів директора заповідника Віктора Гавpиленка, не перевищує чотирьох тисяч особин. Та браконьєрів ризик потрапити під суд за винищування унікальних пернатих, схоже, не зупиняє. Тому нелегальних мисливців від дрохв доводиться відганяти до того, як вони встигли завдати їм якої-небудь шкоди. 
Спробу полювання на дрохв зірвали співробітники державної охорони заповідника Асканія-Нова. 
Всього у двадцяти метрах від шлагбауму, що позначає кордон зони антропогенних ландшафтів заповідника, вони побачили зліт великої зграї дрохв, яких явно хтось злякав.  Потім виявилися і винуватці переполоху – четверо чоловіків з мисливськими рушницями і «Нива» в лісосмузі. Помітивши наближення патруля, вони миттєво кинулися до машини, і втекли на ній.
А номер авта, про який повідомили у поліцію Каховського району, виявився фальшивим.
 
Джерело: Херсонці
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 401
  • Коментарів: 0
  • 20-02-2017, 07:54
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: