На Херсонщині буде своя військова частина

 

У ході розгляду проекту Програми економічного, соціального та культурного розвитку Херсонської області на 2017 рік під час засідання колегії облдержадміністрації директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Олексій Сулімов окреслив заходи, які будуть виконуватись для підвищення обороноздатності області.

Заходи передбачають надання допомоги у забезпеченні підрозділів територіальної оборони матеріально-технічними засобами та підготовку зазначених підрозділів до виконання завдань за призначенням, а саме: проведення навчальних зборів, тренувань, командно-штабних навчань територіальної оборони Херсонської області, встановлення систем відеоспостереження за обстановкою поблизу узбережжя Чорного моря в межах Херсонської області.

Окрім цього, будуть створені умови для отримання освіти демобілізованими військовослужбовцями, що виконували військовий обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції, за гостродефіцитними спеціальностями, що потребує ринок праці Херсонської області.

Також він повідомив, що на Херсонщині буде «своя військова частина».
Як пояснив губернатор Андрій Гордєєв, буде створено до 600 робочих місць, у військовій частині служитимуть близько 1600 бійців, податки з їх зарплат поступатимуть до місцевих бюджетів. 
Районні чиновники говорять: складність в тому, що Міноборони готове викупляти для сімей військових лише об'єкти високого ступеня готовності.  Координатор Центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації Наталія Возаловська повідомила, що іншим областям рекомендують брати приклад з Херсонщини в плані фінансування тероборони.  За її словами, якщо по Україні на тероборону витрачено 9 млн. грн., то на Херсонщині - 2 млн. грн.
 
  • Автор: Журналіст
  • Переглядів: 477
  • Коментарів: 0
  • 21-12-2016, 18:55
реклама партнерів

Інформація до новини

Шановний користувач, Ви зайшли на сайт як не зареєстрований.
Ми пропонуємо Вам зареєструватись або зайти під своїм логіном.
Адміністрація не несе відповідальності за коментарі користувачв. Якщо Ви побачили рекламу, або непристойні коментарі, будь-ласка натисніть кнопку "СКАРГА".


Добавление комментария

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: